Klub Wodny Żabi Kruk

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Klub Wodny Żabi Kruk" aktualnie zrzesza około 40 osób. Jest członkiem Polskiego Związku Kajakowego. Działalność statutowa gdańskiego klubu ma charakter NON-PROFIT i obejmuje wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu. Przejawia się ona w nauce i doskonaleniu umiejętności pływania kajakiem każdego typu. Pływamy po wodach nizinnych i górskich. Kajakarzy z Żabiego Kruka można także spotkać na morskich wodach Zatoki Gdańskiej.

Ponadto na przystani klubu można skorzystać z usług wypożyczalni kajaków i zobaczyć Gdańsk z kajaka. 

Szanowni kajakarze, szanowne kajakarki, przyjaciele rzek, pogromcy odwojów!

Z najwyższą przyjemnością zapraszamy na 13. już spotkania podróżników kajakarzy Kajak Jamboree.
Jak co roku, Klub Muzyczny Ucho w Gdyni zamieni się w przestrzeń do opowieści o przechyłach, wywrotkach, falach i progach! Podczas tego, największego w Polsce (i jedynego) festiwalu w całości poświęconego kajakarstwu i kajakarzom, będziecie mogli zaprezentować filmy i zdjęcia z Waszych podróży oraz zawalczyć o prestiżową statuetkę Złotej Żyrafy. Co równie ważne - będzie to też okazja do spotkania w gronie takich samych jak Wy zapaleńców, dla których najlepszy stan ducha i skupienia jest na wodzie. I z wiosłem :)

Wydarzenie odbędzie się 15 lutego, na wasze prace czekamy do 09.02.20. Przyjmujemy prace związane z Waszą kajakarską pasją - filmy do 20 minut, zdjęcia oraz - dla kajakowych śmieszków - memy :D Wszystkie szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie https://kajakjamboree.pl

Dokładny harmonogram i program wydarzenia będziemy prezentować już wkrótce, a na razie zachęcamy do aktywnego montażu konkursowych prac, rezerwowania terminu i planowania naszego spotkania w Gdyni!


New York Times poleca

Wypożyczalnię kajaków Żabi Kruk

Z przyjemnością informujemy, że Wypożyczalnia kajaków Żabi Kruk została umieszczona w anglojęzycznym przewodniku prestiżowego dziennika New York Times z serii "36 godzin".

W dobrych ksiegarniach poszukaj przewodnika "36 godzin: 125 weekendów w Europie" ("36 hours: 125 weekends in Europe").

WIĘCEJ

WYPOŻYCZ KAJAK

Polecamy usługi wypożyczalni kajaków www.kajakiempogdansku.pl

WIĘCEJ

Klub Wodny Żabi Kruk Gdańsk - czyli Kajaki w Trójmieście.

tel.: 58 305 73 10
email: biuro@zabikruk.pl