Klub Wodny Żabi Kruk

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Klub Wodny Żabi Kruk" aktualnie zrzesza około 60 osób. Jest członkiem Polskiego Związku Kajakowego. Działalność statutowa gdańskiego klubu ma charakter NON-PROFIT i obejmuje wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu. Przejawia się ona w nauce i doskonaleniu umiejętności pływania kajakiem każdego typu. Pływamy po wodach nizinnych i górskich. Kajakarzy z Żabiego Kruka można także spotkać na morskich wodach Zatoki Gdańskiej.

Ponadto na przystani klubu można skorzystać z usług wypożyczalni kajaków i zobaczyć Gdańsk z kajaka. 

Już 17 lutego 2018 r. zapraszmy do Klubu Muzycznego UCHO w Gdyni na tegoroczne Kajak Jamboree spotkania podróżników kajakarzy. Celem jest popularyzacja kajakarstwa, jego amatorskiego filmowania i fotografowania we wszelkich przejawach w kraju i za granicą, a także wyróżnienie najlepszych prac oraz ich twórców. Jeśli uprawiasz turystykę kajakową w dowolnej postaci (ekstremalne kajakarstwo górskie, freestyle, wyprawy, weekendowe zwiedzanie okolicy z kajaka) lub po prostu interesujesz się filmem, fotografią i chciałbyś pokazać swój talent prezentując pracę związaną z kajakarstwem. Kajak Jamboree jest właśnie dla Ciebie.

Kajak Jamboree jest pomyślane jako podsumowanie sezonu kajakowego oraz prezentacja dokonań zarówno klubów kajakowych jak i indywidualnych kajakarzy. Jeśli chcesz zobaczyć ciekawe miejsca, do których można dotrzeć w kajaku, poznać ludzi zakręconych tą dyscypliną sportu / turystyki oraz zobaczyć świat z kajaka, to nie może Was tam zabraknąć.

Serdecznie zapraszamy publiczność. Kajak Jamboree to spotkanie z niepowtarzalną festiwalową atmosferą w wydaniu kajakowym.

Informacje o zgłoszeniach na www.kajakjamboree.pl

Filmy z lat ubiegłych zgromadzone na kanale YouTube. W tym roku także głosowanie on-line (na YT).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Klub Wodny Żabi Kruk Gdańsk - czyli Kajaki w Trójmieście.

tel.: 58 305 73 10
email: biuro@zabikruk.pl