Klub Wodny Żabi Kruk

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Klub Wodny Żabi Kruk" aktualnie zrzesza około 40 osób. Jest członkiem Polskiego Związku Kajakowego. Działalność statutowa gdańskiego klubu ma charakter NON-PROFIT i obejmuje wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu. Przejawia się ona w nauce i doskonaleniu umiejętności pływania kajakiem każdego typu. Pływamy po wodach nizinnych i górskich. Kajakarzy z Żabiego Kruka można także spotkać na morskich wodach Zatoki Gdańskiej.

Ponadto na przystani klubu można skorzystać z usług wypożyczalni kajaków i zobaczyć Gdańsk z kajaka. 

zimowka_z_kosmitami

Serdecznie zapraszamy na klubową zimówkę "Żabiego Kruka", która odbędzie się w dniach 24-26 lutego 2012r. na rzece Łebie.

Trasa spływu rozpoczyna się w Tłuczewie i płyniemy do Paraszyna (Porzecza). Mapka okolicy.

Nocleg w schronisku leśnym w Porzeczu. Cena 60,- za 2 noclegi lub 40,- za 1 nocleg + 10,- za transport kajaków (od osób płynących).

W planie jest rajd pieszy na tej samej trasie, a gdy dopiszą warunki śniegowe stworzymy grupę narciarską. W sobotę wieczorem odbędzie się impreza przy ognisku.

Szczegóły i zapisy w środy klubowe od godz. 18.00 do 21.00 na przystani klubowej lub w tym samym czasie pod numerem telefonu (58) 305-73-10, a także na klubowej liście dyskusyjnej.

Klub Wodny Żabi Kruk Gdańsk - czyli Kajaki w Trójmieście.

tel.: 58 305 73 10
email: biuro@zabikruk.pl